GIRLS 7TH AND 8TH GRADE - 1.5 MILE
Place No. Name Gr School G7_8
===== ===== ================== == ============ =======
1 62 Jordan Moore 7 NDA 11:36.7
2 265 Joey Giovinazzo 7 STS 12:54.9
3 202 Elizabeth Coyne 7 St.Clare 13:26.9
4 119 Giavonna Decicco 7 SJSTSJN 13:35.6
5 47 Frida Chapman 7 NDA 13:52.0
6 72 Christina Virella 7 NDA 14:02.9
7 71 Abigail Thompson 8 NDA 14:34.5
8 195 Olivia Caprara 7 St.Clare 14:42.0
9 51 Laura D'Alessio 7 NDA 14:50.8
10 264 Sienna Esposito 8 STS 14:57.5
11 181 Gabriella Girardi 7 St. Patricks 15:28.0
12 337 Lia Sclafani 8 OLGC 15:28.4
13 64 Laureen Neuhaus 7 NDA 15:45.4
14 266 Julianna Giovinazz 8 STS 15:58.6
15 63 Fiona Morrison-Buc 7 NDA 16:03.4
16 56 Madison Hoerle 7 NDA 17:40.6
17 277 Ava Sacraceno 8 STS 17:42.0
18 325 Haley Rapino 8 OLGC 18:13.7
19 106 Patricia Schron 7 SHS 18:34.1
20 105 Olivia Padro 7 SHS 18:40.9
21 191 Catalina Rodriguez 7 St. Patricks 18:53.9
22 280 Emma Sprague 8 STS 19:05.9
23 52 Marlowe Ferrie 7 NDA 19:11.4
BOYS 7TH AND 8TH GRADE - 1.5 MILES
Place No. Name Gr School B7_8
===== ===== ================== == ============ =======
1 211 Gregory Fitzgerald 7 St.Clare 11:12.1
2 233 Davis Pantaleo 7 St.Clare 11:19.5
3 330 Michael Russo 7 OLGC 11:42.1
4 193 Christopher Barres 8 St.Clare 12:05.2
5 190 Jesus Riveria 8 St. Patricks 12:14.2
6 9 Cullen Difusco BSS 12:15.3
7 290 Thomas Maresca 7 OLSS 12:15.7
8 249 Gianluca Scalici 7 St.Clare 12:22.0
9 36 Matthew Toomey BSS 12:34.0
10 38 Francis Westhafer BSS 12:44.7
11 120 Anthony Edwards 7 SJSTSJN 12:58.6
12 165 William Parson 8 St. Charles 13:15.9
13 82 Peter Marone 8 OLSS 13:28.7
14 302 Jack Ferrie 7 OLGC 13:41.1
15 208 Ronnie Devito 7 St.Clare 13:46.3
16 80 Anthony Larosa 7 OLSS 14:14.5
17 7 John Cicero BSS 14:26.5
18 164 Patrick Parson 7 St. Charles 14:41.3
19 297 Paul D'Ambrosio 7 OLGC 15:28.1
20 115 Nicholas Cisak 7 SJSTSJN 15:28.4
21 107 Alex Staiano 2 SHS 15:55.8
22 102 Kaitlyn Kliesch 6 SHS 16:37.6
23 203 Todd Cronin 7 St.Clare 17:28.9
24 212 Christopher Giglio 7 St.Clare 20:49.4
GIRLS 5TH AND 6TH GRADE - 1 MILE
Place No. Name Gr School G5_6
===== ===== ================== == ============ =======
1 238 Alyssa Regina 5 St.Clare 7:56.5
2 314 Angela King 6 OLGC 7:57.9
3 213 Madeline Gillen 6 St.Clare 8:33.8
4 227 Diana Morrelli 5 St.Clare 8:45.2
5 312 Caroline Kasegrand 6 OLGC 8:51.2
6 74 Jenna Zanelli 6 NDA 8:57.8
7 329 Meghan Russo 6 OLGC 8:58.4
8 6 Ava Cavarretta BSS 9:02.1
9 322 Sophia McCoy 6 OLGC 9:08.3
10 10 Nicolette Dipaolo BSS 9:56.2
11 133 Hailley Williams 5 SJSTSJN 9:56.8
12 287 Shea Carlini 5 OLSS 10:03.5
13 196 Angelina Cariddi 5 St.Clare 10:10.3
14 257 Gianna Vuoso 5 St.Clare 10:11.4
15 116 Alyssa Correa 5 SJSTSJN 10:18.1
16 286 Natalia Rodriguez 5 St. Patricks 10:59.9
17 84 Isabella Picone 6 OLSS 11:01.2
18 163 Kayleigh O'Connell 5 St. Charles 11:03.4
19 77 Emily Caccavo 5 OLSS 11:07.6
20 254 Grace Strano 5 St.Clare 11:17.4
21 61 Isabella McCumiske 6 NDA 11:20.7
22 93 Amaya Bunch 5 SHS 11:23.4
23 174 Lily Abbadessa 6 St. Patricks 12:55.5
24 59 Kavia Lewis 5 NDA 14:05.4
25 192 Sophia Wright 5 St. Patricks 14:08.1
BOYS 5TH AND 6TH GRADE - 1 MILE
Place No. Name Gr School B5_6
===== ===== ================== == ============ =======
1 339 James Anzalone 8 OLSS 6:52.0
2 247 Anthony Rzeszutko 6 St.Clare 6:54.1
3 283 John Vanden-Heuve 5 STS 7:01.0
4 28 Tyler Pogan BSS 7:12.4
5 152 Michael Gonzalez 5 St. Charles 7:46.8
6 81 Anthony Lenza 6 OLSS 7:52.7
7 137 Michael Amato 6 St. Charles 8:00.0
8 184 Nicolas Hodgens 5 St. Patricks 8:01.3
9 75 Ryan Abinanti 5 OLQP 8:04.3
10 142 Dominic Ameno 6 St. Charles 8:06.8
11 219 Jeremiah Labarbera 6 St.Clare 8:09.1
12 124 Vincent Labella 5 SJSTSJN 8:10.3
13 222 Jay Jay Luciano 5 St.Clare 8:11.3
14 239 Robert Rieb 6 St.Clare 8:29.5
15 282 Robert Sprague 5 STS 8:31.2
16 104 Kenneth Offenberg K SHS 8:32.9
17 108 Declan Staiano 5 SHS 8:37.3
18 145 Nicholas Casale 5 St. Charles 8:41.3
19 178 Matthew Carr 6 St. Patricks 8:47.7
20 35 Timothy Tierney 5 BSS 8:57.4
21 153 Sean Hunt 5 St. Charles 9:02.2
22 134 Isaiah Williams 5 SJSTSJN 9:08.7
23 207 Nicholas Devito 5 St.Clare 9:14.1
24 323 Matthew Mendoza 5 OLGC 9:18.9
25 340 Jordan Calderon 10 BSS 9:33.5
26 301 Christopher Ferrie 5 OLGC 9:35.3
27 126 Thomas Moore 6 SJSTSJN 9:41.4
28 128 Michael O'Rourke 6 SJSTSJN 10:13.0
29 114 Alex Cisak 6 SJSTSJN 10:46.8
30 127 Daniel Naylor 5 SJSTSJN 10:57.3
GIRLS 3RD AND 4TH GRADE - 1/2 MILE
Place No. Name Gr School G3_4
===== ===== ================== == ============ =======
1 55 Kirsten Harper 4 NDA 3:26.5
2 167 Abigail Robisky 2 St. Charles 3:28.7
3 291 Julia Maresca 4 OLSS 3:29.9
4 78 Maeve Heck 3 OLSS 3:51.2
5 166 Tallulah Ramos 4 St. Charles 3:57.3
6 308 Dakota Gregory 4 OLGC 4:00.3
7 315 Caroline King 4 OLGC 4:01.4
8 73 Mia Wynter 4 NDA 4:04.5
9 232 Angelina Pantaleo 4 St.Clare 4:06.2
10 53 Mackenzie Fitzpatr 4 NDA 4:19.5
11 231 Abrianna Pantaleo 4 St.Clare 4:22.3
12 274 Maegan Philips 4 STS 4:26.7
13 5 Angelina Catania BSS 4:42.2
14 66 Madeline O'Brien 3 NDA 4:43.3
15 18 Kathryn Karounos BSS 4:57.1
16 39 Hayley Wilson BSS 5:01.9
17 309 Zoe Gregory 4 OLGC 5:08.0
18 48 Amy Coltrinari 3 NDA 5:13.9
19 161 Chloe O'Connell 4 St. Charles 5:37.8
20 41 Madison Abram 4 NDA 5:42.7
21 70 Yashini Surendraji 4 NDA 5:46.8
22 21 Juliana Marcello BSS 5:53.2
23 225 Sasha McHugh 3 St.Clare 6:16.3
BOYS 3RD AND 4TH GRADE - 1/2 MILE
Place No. Name Gr School B3_4
===== ===== ================== == ============ =======
1 260 Nathan Wildrick 4 St.Clare 3:25.3
2 26 Charles Mitchell BSS NT
3 279 Xavier Sher 3 STS NT
4 263 Nicholas Bosco 4 STS NT
5 150 Daniel Dimeola 4 St. Charles NT
6 216 Brandon Keane 3 St.Clare NT
7 317 Chace Ling 4 OLGC NT
8 110 Owen Vogt 7 SHS NT
9 157 Julian Losurdo 3 St. Charles NT
10 284 Matthew Walker 4 STS NT
11 117 Michael Curich 4 SJSTSJN NT
12 132 Anthony Siddiolo 4 SJSTSJN NT
13 299 Declan Driscoll 4 OLGC NT
14 235 Peter Poggioli 4 St.Clare NT
15 209 Vincent Devito 4 St.Clare NT
16 176 Joaquin Anzurez 4 St. Patricks NT
17 256 Peter Trapani 3 St.Clare NT
18 214 Anthony Gioia 3 St.Clare NT
19 177 Leo Anzurez 4 St. Patricks NT
20 100 Darius Katumba 3 SHS NT
21 180 Ryan Cruz 4 St. Patricks NT
22 151 Jalen Gomez 4 St. Charles NT
23 83 Robert Merlino 4 OLSS NT
24 199 Matthew Cona 3 St.Clare NT
25 221 Luciano Latorre 3 St.Clare NT
26 8 Theo Cockrell BSS NT
27 186 Jackson Joyce 3 St. Patricks NT
28 29 Michael Ruggiero BSS NT
29 14 Michael Grace BSS NT
30 298 William Delin 3 OLGC NT
31 275 Jonathan Plaza 3 STS NT
GIRLS 1ST AND 2ND GRADE - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School G_2
===== ===== ================== == ============ =======
1 234 Genevieve Pantaleo 2 St.Clare 1:18.8
2 129 Adriana Perrette 2 SJSTSJN 1:23.7
3 43 Jacqueline Bonanno 2 NDA 1:24.1
4 3 Emma Cammilleri BSS 1:26.7
5 69 Clara Shamah 3 NDA 1:27.2
6 168 Catherine Robisky 1 St. Charles 1:28.3
7 255 Jamie Thompson 1 St.Clare 1:31.9
8 267 Dionne Herod 1 STS 1:35.0
9 31 Lyla Santarpia BSS 1:36.1
10 65 Arianna Nuzzi 2 NDA 1:39.8
11 206 Jacqueline Devito 1 St.Clare 1:45.1
12 118 Gianna D'Adamo 1 SJSTSJN 1:48.0
13 12 Olivia Garcia BSS 1:49.5
14 293 Juliana Arroyo 1 OLGC 1:53.2
15 140 Sabrina Ambrosino 1 St. Charles 2:09.9
16 139 Ava Ambrosino 1 St. Charles 2:10.7
17 259 Mackenzie Weaver 1 St.Clare 2:35.0
BOYS 1ST AND 2ND GRADE - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School B_2
===== ===== ================== == ============ =======
1 281 John Sprague 1 STS 1:01.0
2 313 Robert Kasegrande 2 OLGC 1:01.5
3 33 Caleb Smith BSS 1:18.5
4 324 Sean O'Connor 2 OLGC 1:18.7
5 102 Kaitlyn Kliesch 6 SHS 1:20.1
6 204 Ryan Daly 2 St.Clare 1:21.2
7 99 Troy Henri 2 SHS 1:21.5
8 303 Aidan Finn 2 OLGC 1:23.1
9 32 Louis Shea BSS 1:23.9
10 296 Gabriel D'Ambrosio 2 OLGC 1:26.8
11 318 Matthew Maira 2 OLGC 1:27.4
12 319 Michael Maira 2 OLGC 1:28.0
13 109 Leo Staiano 7 SHS 1:29.9
14 241 Thomas Rieb 2 St.Clare 1:30.2
15 121 Robert Genco Jr 2 SJSTSJN 1:31.5
16 278 Joseph Sher 2 STS 1:32.3
17 19 Connor Kavaliauska BSS 1:34.0
18 334 Colin Schaming 1 OLGC 1:34.3
19 243 Sal Rivelli 2 St.Clare 1:35.6
20 86 Frankie Pira 2 OLSS 1:36.0
21 220 Philip Larocca 2 St.Clare 1:37.6
22 321 Dean McCoy 1 OLGC 1:39.7
23 328 Matthew Russo 2 OLGC 1:45.8
24 295 Nicholas Coello 1 OLGC 1:46.3
25 335 Anthony Sclafani 1 OLGC 1:46.8
26 34 Liam Smith BSS 1:54.2
27 96 Lucas Charles PK SHS 1:55.7
28 30 Vincent Ruggiero BSS 2:03.2
29 144 Aidan Cappa 2 St. Charles 2:04.7
30 162 Declan O'Connell 1 St. Charles 2:13.0
31 246 Anthony Russo 2 St.Clare 2:18.5
PRE-K & K BOYS - 1/4 MILE
Place No. Name Gr School K_coed
===== ===== ================== == ============ =======
1 294 Matthew Coello PK OLGC 0:36.8
2 285 Giordano Thomas K St.Clare 0:37.2
3 104 Kenneth Offenberg K SHS 0:38.9
4 248 Leo Rzeszutko K St.Clare 0:40.4
5 137 Michael Amato 6 St. Charles 0:41.9
6 96 Lucas Charles PK SHS 0:42.5
7 175 Giacomo Amendola PK St. Patricks 0:43.2
8 276 Ricardo Russo K STS 0:43.9
9 85 Dean Pira K OLSS 0:44.3
10 268 Joncarlo Massoni K STS 0:45.0
11 103 Timothy Kliesch 2 SHS 0:48.7
12 223 Anthony Mascolo K St.Clare 0:50.9
13 183 John Hadley PK St. Patricks 0:53.4
PRE-K & K GIRLS 1/4 MILE
Place No. Name Gr School Pre_k
===== ===== ================== == ============ =======
1 200 Charli Sue Consent K St.Clare 0:37.1
2 316 Katherine King K OLGC 0:37.8
3 67 Julianna Perrone K NDA 0:40.4
4 125 Lauren Lacroce K SJSTSJN 0:41.0
5 68 Jessa S'Dao K NDA 0:41.8
6 57 Olivia Iovino K NDA 0:42.5
7 292 Layla Swetsky K OLSS 0:43.1
8 60 Chloe McCumiskey K NDA 0:45.6
9 182 Gracie Hadley PK St. Patricks 0:46.3
10 50 Aurelia Cruz K NDA 0:47.4
11 123 Oliva Labella K SJSTSJN 0:51.3
12 258 Julianna Weaver PK St.Clare 0:55.7